a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat ipsum.

Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

5D Cinema Maxim

telefón: +421 948 494 696
web: www.5dcinemamaxim.sk
jednotka: 26
poschodie: 1
otváracie hodiny:
pondelok – nedeľa: 10:00 – 21:00

Charakteristika ponúkaného sortimentu a predajne
Chodíte radi do kina, ale 3D vás nebaví? Navštívte 5D Cinema Maxim a nechajte sa vtiahnuť do neuveriteľného sveta piatich dimenzií v najväčšej sieti 5D kín na Slovensku a v Čechách!

Usadíme vás do pohodlných sedačiek, zapožičiame aktívne 3D okuliare a show môže začať! Vaše sedadlá sa s vami budú pohybovať takmer všetkými smermi, budete obklopení prvotriednym zvukom a špeciálnymi efektmi ako je vietor alebo vodná para, ktoré pocit splynutia s filmom ešte viac umocní. Prajete si pokojnú výpravu do hlbín oceánu alebo divokú adrenalínovú jazdu na horskej dráhe? Vybrať si môžete z viac ako dvoch desiatok filmov rôznych žánrov, ktoré pobavia celú rodinu. Premietanie trvá 5 – 6 minút, konkrétny film si zvolíte až na mieste bez nutnosti rezervácie. Maximálne pohodlie vášmu zážitku dodá súkromie vďaka kapacite len štyroch miest. Cena vstupu je 3,3€.

Viac info na http://www.kino-5d.sk/

Pin It on Pinterest

X