a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat ipsum.

Working Hours

Monday > Friday: 5am > 5pm
Saturday: 9am > 1pm
Sunday: Closed
Latest News
 

Panta Rhei

telefón: 035/6400 248
web:www.pantarhei.sk
email: aquarionovezamky@pantarhei.sk
jednotka: 5
poschodie: prízemie
otváracie hodiny:
pondelok – nedeľa: 9:00 – 21:00

Charakteristika ponúkaného sortimentu a predajne

Spoločnosť vo svojich štýlovo zariadených predajniach ponúka širokú škálu knižnej produkcie od encyklopédií cez cudzojazyčnú literatúru, vedecko-populárne publikácie, až po beletriu pre náročných, ale aj široký sortiment doplnkového tovaru ako pohladnice, plagáty, mapy, drobné darčekové predmety a pod. Nájdete tu aj hudobnú produkciu na CD a audiokazetách a videokazety. Svoj široký sortiment ponúka pre každú vekovú kategóriu záujemcov.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Panta Rhei sa zaoberá predovšetkým maloobchodným predajom a importom kníh. Predajne kníh Panta Rhei môžete v súčasnosti nájsť v nákupno-zábavných centrách v Bratislave /AUPARK Shopping Center, POLUS City Center, AVION Shopping Park/, OC OPTIMA Košice, OC DUBEŇ Žilina, OC TULIP Martin, ARKADIA Shopping Park Trnava a Kníhkupectvo Panta Rhei Šamorín a teraz od novembra v AQUARIO Shopping Center Nové Zámky.

Pin It on Pinterest

X